II Ogólnopolskie Forum Chrześcijańskie "Drogi do Sukcesu: Jedność"

Już 20 czerwca będę uczestniczył w II Ogólnopolskim Forum Chrześcijańskim „Drogi do Sukcesu: Jedność". Udział mój polegał będzie na uczestnictwie w panelu biznesowym o godz. 11:00. Więcej szczegółów tutaj.

 

Instytut Przywództwa ma przyjemność zaprosić na II Ogólnopolskie Forum Chrześcijańskie "Drogi do Sukcesu: Jedność", którego organizatorem jest Wiara w biznesie. Jest nam miło poinformować, że pośród 32 zaproszonych gości, wśród których są najbogatsi Polacy, najbardziej charyzmatyczni polscy mówcy oraz znani dziennikarze, będzie występował dr Piotr Gąsiorowski - Dyrektor Instytutu Przywództwa.
II Ogólnopolskie Forum Chrześcijańskie "Drogi do Sukcesu: Jedność"
Dnia 20 czerwca 2015 r. odbędzie się wydarzenie bez precedensu. Na jednej scenie podczas jednego dnia wystąpią 34 wybitne osobistości dla ponad pół tysiąca osób.
Poznaj je wszystkie:
https://rejestracja.wiarawbiznesie.pl/?utm_source=instytutp&utm_medium=mailing&utm_campaign=jednosc
Wyobraź sobie, że możesz znaleźć się w miejscu, gdzie każdy ma takie same wartości jak Ty, gdzie ludzie są otwarci i gdzie uczciwość oraz profesjonalne podejście jest rutyną.
Każda z osób, która wystąpi na Forum jest chrześcijaninem. Każda z tych osób osiągnęła wielki sukces pozostając wierną swoim wartościom. Na spotkaniu z tymi ludźmi będziesz mieć okazję zadać im pytanie, jak zarobić uczciwie wielkie pieniądze, jak osiągnąć prawdziwy sukces w oparciu o wartości i jak przy tym wszystkim pozostać sobą.

A tak się prezentują nasi prelegenci w liczbach:
* wartość ich majątków przekracza w sumie miliard złotych
* tworzą miejsca pracy dla kilkunastu tysięcy osób
* są właścicielami ponad 20 mln m2 gruntów
* ich produkty sprzedawane są na  pięciu kontynentach

 

A ponadto:
* ich firmy są polskie
* zdobywają najbardziej prestiżowe nagrody i wyróżnienia
* wdrażają innowacyjne technologie oraz nowoczesne rozwiązania
* są chrześcijanami - ludźmi sumienia

Dowiedz się więcej na temat Forum:
https://rejestracja.wiarawbiznesie.pl/?utm_source=instytutp&utm_medium=mailing&utm_campaign=jednosc
Codziennie o 20:30 Wiara w biznesie będzie prezentować film z jednym z prelegentów - zapraszamy do śledzenia naszego kanału na YouTube!

Organizatorem tego wydarzenia jest Wiara w biznesie, która tworzy społeczność 7000 chrześcijańskich przedsiębiorców. Co miesiąc około pół tysiąca przedsiębiorców z wartościami spotyka się w 11 miastach w Polsce na Chrześcijańskich Grupach Biznesu, podczas których wymieniamy się doświadczeniami, tworzymy nowe kontakty, a ponad wszystko robimy biznes.
Z powodu bardzo dużego zainteresowania, decyduje kolejność zapisów!

Z wyrazami szacunku,
Wojciech i Tomasz Sztreker
twórcy dzieła Wiara w biznesie

O MNIE

Urodziłem się w 1967 roku w Warszawie. Jestem absolwentem wydziału ogrodnictwa w Szkole Głównej Gospodarstwa Wiejskiego. Działalność gospodarczą rozpocząłem w 1991 r.

 

 

 

PRZECZYTAJ TEŻ:
POLECANE / POLA DZIAŁANIA / WSPÓŁPRACUJĘ / MATERIAŁY / PROŚBY I PROPOZYCJE KIEROWANE DO MNIE

 

NAJBLIŻSZE
WYDARZENIA

DLA MEDIÓW

MATERIAŁY DLA MEDIÓW:
WYSTĄPIENIA MEDIALNE / DO POBRANIA